Opieka nad grobami

Dla osób nie mogących z różnych przyczyn osobiście zaopiekować się mogiłami osób bliskich mamy ofertę profesjonalnej opieki nad nagrobkami. Zakres usługi jest dowolny, do uzgodnienia mailowego lub telefonicznego – odpowiemy na każde zapytanie, pomożemy rozwiązać każdy problem związany z nagrobkiem. Standardowo w zakres usługi wchodzi:

  1. Sprzątanie nagrobka (uprzątnięcie liści, usunięcie starych kwiatów, zniczy itp.)
  2. Mycie nagrobka
  3. Uprzątnięcie otoczenia – w okresie zimowym odśnieżenie
  4. Zapalanie zniczy
  5. Złożenie wiązanki, układanie kwiatów

Po wykonaniu usługi wysyłamy zdjęcia mailowo. Możliwe jest również wysłanie  wywołanego zdjęcia pocztą tradycyjną. Zapłata za usługę sprzątania następuje po wykonaniu pracy, przelewem na konto.  Zapłata za znicze, kwiaty, stroiki itp. zależnie od kwoty następuje przed lub po wykonaniu prac.

W razie stwierdzenia uszkodzeń nagrobka, jego zapadania itp. zdarzeń mogą Państwo liczyć na wszechstronną pomoc w załatwieniu wszelkich prac w przystępnych cenach. Pomagamy również w załatwianiu formalności administracyjnych.

Cennik

  • Nagrobek pojedynczy – około 60 zł za sprzątanie;  znicze, kwiaty – płatne osobno
  • Nagrobek podwójny – około 90 zł za sprzątanie;  znicze, kwiaty – płatne osobno

Poprawianie napisów

Każdy napis po pewnym czasie staje się nieczytelny. Proponujemy jego profesjonalne odnowienie, doradzamy najlepsze rozwiązania i kolory. Najczęściej stosowane kolory – złoty, srebrny, biały, czarny.

Ceny – umowne, około 80 zł za pojedynczy nekrolog. Odnawiamy również  (bez demontowania tablicy) litery pokryte prawdziwym złotem – cena 6 zł za 1 znak.